niedziela, 23 grudnia 2012

YouTube - Odpowiedź wideo a promocja filmu Jak dodać

Ostatnio bawię się trochę własnymi filmikami na YouTube. Współczesne źródła przekazu związane z Internetem, takie jak tworzenie własnych stron (przykładowo komputerowypoznan.pl) jak i blogów (jak np. ten blog czyli wujekrada.blogspot.com lub też np. rozwiazanie.blogspot.com) są dla mnie sposobem na nieustającą zabawę i poznawanie nowych form wyrażenia swoich myśli.
Ostatnio próbuję również publikować własne filmy na YouTube. Są to zwykłe, proste filmy o codziennych sprawach. Nie mam zbyt wiele czasu na autopromocje swoich filmów dlatego są one znajdowane głównie przez osoby używające wyszukiwarkę Google lub YouTube.
Ostatnio odkryłem nową formę promocji nie wymagającą za dużo zaangażowania. Są to odpowiedzi wideo, które możemy umieszczać pod filmikami popularnymi w sieci.
Jak zamieścić taką odpowiedź wideo? Przykładowo będą w Berlinie zrobiłem kilka filmów prezentujących miejscowe Bożonarodzeniowe Jarmarki.
Po przesłaniu na YouTube filmu z jarmarku, użyłem wyszukiwarki YouTube (wpisałem frazę "boże narodzenie").
W wynikach wyszukiwań pojawił się ten film http://www.youtube.com/watch?v=nuVb_keJT0w mający jakieś 874000 wyświetleń. Na dole filmu kliknąłem na "kliknij by dodać komentarz" a następnie "Utwórz odpowiedź wideo".

Następnie po prostu  wybieramy film w okniWybierz film wideo, którego chcesz użyć jako odpowiedzi: i klikamy na "użyj wybranego filmu wideo"  .To wszystko. A mój film z bożonarodzeniowego jarmarku w Berlinie możecie obejrzeć poniżej ponieważ Blogger zapewnia możliwość dodawania własnych filmów na YouTube:


-->

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz