środa, 6 czerwca 2012

Czy trudno być rudym? Jak żyć?

W naszym społeczeństwie rudy kolor kojarzy się z czymś fałszywym (niestety). Wynika to zarówno z powiedzmy zaszłości ludowych (w końcu to rudy lis wkradał się do kurnika, podstępem, nocą niszczył dobytek ludzki). Uprzedzenie do rudego koloru wynika również z tego, że niestety nasi rodzice i rodzice naszych rodziców.. przekazują, wkodowują w nasze głowy zły program.
Tak zły program, bo babcia mówiła mamie, że rudy to zły, fałszywy kolor i ten kretyński przekaz jest przekazywany dalej.
A przecież rude jest piękne, bo jest rzadkie, niezwykłe, nie występuje powszechnie.
Dlatego jeśli jesteście rudzi to nie reagujcie na kretyńskie zaczepki, miażdżcie idiotów waszymi oczami, patrzcie  na nich i reagujcie na ich wyzwiska ze stoickim spokojem z jakim mędrzec reaguje na pospolitą i głupią większość.
 Nie ma nic lepszego, bo wasz brak reakcji, połączony ze stoickim spokojem sprawi, że wasi prześladowcy się szybko znudzą, zmęczą, wściekną i zirytują się waszym stoickim spokojem.
I pamiętajcie jeśli jesteście jeszcze dziećmi i inne dzieci was prześladują to te dzieci dorosną i Wy też dorośniecie a w dorosłym życiu takie głupoty i odzywki zdarzają się dużo rzadziej.
I jedna niezaprzeczalna zaleta, w dorosłym życiu możecie wykorzystać waszą niezwykłość np. by skuteczniej podrywać płeć przeciwną, zdobywać lepsze etaty.
Jeśli się wyróżniamy to nie kryjmy się z tym tylko wykorzystajmy to jako naszą przewagę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz