poniedziałek, 25 czerwca 2012

Jak zerwać z dziewczyną, chłopakiem?

Problem zerwania z kimś nieodwracalnie wiąże się z krzywdzeniem tej drugiej osoby. Dlatego pamiętajmy, że nasze zerwanie nie powinno być impulsywne, powinniśmy pamiętać o uczuciach drugiej osoby. Nawet jeśli te uczucie innej osoby nas kompletnie nie obchodzą to powinniśmy zerwać na spokojnie, inaczej oberwiemy rykoszetem ;)
Tak więc najlepszą metodą jest stopniowe ochładzanie stosunków, tzn coraz rzadziej się odzywamy, piszemy, dzwonimy, zawsze jesteśmy zajęci.
I nigdy nie mówmy tej drugiej osobie, że poznaliśmy kogoś innego, bo zazdrość może wybuchnąć jak wulkan i swoim impetem uderzyć we wszystkich dookoła.
I oczywiście nie mówimy innej osobie, że nam ta zbrzydła, że nie możemy na nią, jego, patrzeć. Nie ma nic gorszego.
Zamiast tego stopniowo ochładzamy stosunki, stajemy się nudni, zaczynamy mieć kompletnie inne zainteresowani. Przykładowo jeśli nasza dziewczyna kocha wszystkie zwierzęta to my prenumerujemy tygodnik myśliwski i zaczynamy snuć marzenia o zdobyciu licencji myśliwego.
W najbardziej ekstremalnym przypadku miłości można (hardcore)  zaprzestać mycie się, wychodzenia z domu. Oczywiście ryzykujemy, że kochająca nas osoba przejmie się naszą depresją i uzgodni z rodziną wysłanie do psychologa :p
Ok tak więc oziębiliśmy nasze uczucia i jeśli ta osoba jeszcze z nami nie zerwała, to musimy jej w spokojny sposób wytłumaczyć, że wszystko już skończone, że się nie dogadujemy, że mamy inne zainteresowania, że nudy ;)
Ok tak więc pamiętajmy tylko spokojnie!
A może wy macie inne propozycje? Piszcie proszę w komentarzach..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz