wtorek, 7 lutego 2012

Jak założyć konto na Facebook?Tak, obecnie na Facebook konto powinien mieć każdy. Wynika to z jego wszechobecności.
Mówiąc szczerze ktoś bez konta na Facebook staje się podejrzany. Oczywiście pamiętajmy, żeby nie umieszczać za dużo prywatnych danych w Facebook. Wynika to z tego, że ustawienia prywatności na Fejsie są niesamowicie skomplikowane. Szczerze to nawet nie chciało mi się przeklikać te wszystkie, mało intuicyjne ustawienia. Tak więc stosuję zasadę nie umieszczania na F zdjęć, danych, które mogłyby mnie skompromitować. Pamiętajmy, że nasz szef może się nudzić i przejrzeć nasze dane z Facebooka. Istnieją nawet specjalne programy wyszukujące informacje jakie zamieszczamy na portalach społecznościowych. W dzisiejszych czasach bywa, że mogą zwolnić z pracy z powodu nieodpowiedniego profilu na Facebook.
Ale przejdźmy do sedna, mieliśmy w końcu założyć nowe konto na Facebook:
- Wchodzimy na http://pl-pl.facebook.com/ . Wypełniamy wszystko jak na obrazku (musimy mieć wcześniej założone konto pocztowe)
- po chwili nasze konto już jest założone i możemy je używać do woli. Jeśli lubicie się dłubać w skomplikowanych formularzach pamiętajcie sprawdzić opcje prywatności na Facebook.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz